Hakkımızda

Hakkımızda

“Osteoartrit ile Yaşam” kireçlenme hakkında merak ettiğiniz pek çok şeyi bulabileceğiniz, Expanscience Laboratuvarları tarafından sunulan ve desteklenen bir platformdur. 

70 seneyi aşmış uzmanlığı ile farmasötik ve dermo-kozmetik alanında yenilikçi ürünler üreten ve bağımsız bir laboratuvar olan Expanscience; ISO 14001 sertifikalı AR&GE merkezinde tüm çalışmalarını sürdürmektedir. Öncü iki markası olan şirket, PIASCLEDINE 300® ve MUSTELA® ile uluslararası bir saygınlık kazanmıştır. Osteoartritin semptomatik yavaş etkili tedavisinde, alanında dünyanın en çok satan ürünü PIASCLEDINE 3001 ve Avrupa’daki eczanelerinin bir numaralı bebek cilt bakım markası MUSTELA sayesinde dünyanın dört bir yanında, farklı yaştan bireylere ulaşmaktadır. 

CSR etiketi” ile örnek statüsünde kabul edilen ilk Fransız laboratuvarı olan Expanscience, aynı zamanda biyoçeşitliliğin ve etik ticaret kurallarının korunması için çalışan UEBT (Etik Biyolojik Ticaret Birliği üyesidir. Birleşmiş Milletler Küresel ilkeler sözleşmesiyle 2004 senesinde başlayan Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımı (KSS) ile üretim yapmakta; hem doğaya hem de insan fizyolojisine saygılı, inovatif yaklaşımlarıyla değer yaratmaktadır. 

Osteoartrit ile Yaşam, Expanscience Laboratuvarları’nın amacı, misyonu ve vizyonu doğrultusunda mümkün olduğunca çok insana ulaşarak, kireçlenme hakkında bilinç oluşturmayı ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. 

Kireçlenme; dünyada, özellikle ilerleyen yaş nedeniyle, en sık görülen ortopedik hastalıkların başında gelir. Yaşlanma döneminde de yaşam kalitesini korumak ve aktif kalmak için ise osteoartriti tanımak ve tedavi seçeneklerini bilmek oldukça önemlidir. Osteoartrit ile Yaşam’da, kireçlenme hakkında tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilir; semptomları azaltacak yaşam tavsiyelerine ve tedavi seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 

1IQVIA Midas 2020- Worldwide ATC:M5X- Musculo Squeletal
Product/ Retail 2. IQVIA-Pharmatrend Database-MAT Eylül 2019
verilerine göre adet ve ciro değerine göre Baby Hygiene and Care
market